Bar v hoteli Lesana***, Stará Lesná

Vitajte na novej stránke vynoveného hotela Lesana!

Nové Wellness centrum a vynovené priestory hotela sme doplnili aj novou webovou stránkou. Príďte vyskúšať novoty hotela Lesana, oddýchnite si v priateľskej starostlivosti nášho tímu.

Oddýchnite si v novučičkom Wellness centre!

Skutočne obrovskou novinkou nášho hotela je moderné Wellness. Po lyžovačke či túre v Tatrách je relax v saunách či vo vírivke skvostným oddychom. Vyskúšajte aj ďalšie rozmaznávajúce terapie ako Kneippov kúpeľ či tepidárium alebo sa uvoľnite pri masáži.
Viac informácií o Wellness centre tu!

Vynovili sme tiež konferenčnú miestnosť. Ideálnu kombináciu firemného školenia, teambuildingu či konferencie a Tatier si teraz môžete u nás vychutnať na vyššej úrovni.

Medzi novotami aj webstránka

K novinkám sa pridáva aj webová stránka hotela. Prehľadnejšie informácie o celom hoteli sme doplnili aj o špeciálne pobytové balíčky, informácie pre skupinové podujatia pre malých aj veľkých i o novinky z hotela.

Srdečne Vás pozývame prísť si k nám oddýchnuť

Užite si dovolenku v Tatrách, oddýchnite si v našom novom Wellness centre. Vítaní ste po celý rok a takisto nás zaujíma aj Váš názor. Podeliť oň sa s nami môžete emailom či na našej Facebookovej stránke.

Tešíme sa na Vás!
Tím hotela Lesana***

8 názorov na “Vitajte na novej stránke vynoveného hotela Lesana!

 1. Helena

  Práve sme ukončili víkendový pobyt vo Vašom hotely, chcela by som spomenúť klady a zápory, krásne prostredie, izby pekné a čisté s menšími nedostatkami napr. chýbali župany, inde poháre a ďalším známym sa stalo to, že zásobník na tekuté.mydlo v sprche bol prázdny, detský kútik super, wellness len na objednávku, čo je v info na Vašej webovej stránke napísané neobmedzené, nie je to tak, veľkou škodou je že nemá hotel krytý bazén a ten čo má je vonku a vôbec nie je sprístupnený bezpečný prístup k nemu, schody boli zamrznuté a zasnežené žiadna údržba, strava- raňajky celkom ujde ale večera len jedno jedlo nie tri ako uvádzate v info. Minulý rok sme boli v hoteli Hills a to sa nedá porovnať, boli sme veľmi s nimi spokojní. Dakujeme a ten vonkajší bazén, prístup k nemu by som nejako riešila, aby nedošlo k nejakému úrazu.

 2. Ing. Martin Hintoš

  Krásny Hotel v ktorom je krásne schované veľké detské centrum pre detičky ale aj dospelých 😛 Na vaku si poležať a pozrieť rozprávku môžu detičky aj dospelý 🙂 Kým sa detičky hrajú na trampolínach či loptičkových bazénoch si vy môžete vychutnať kávičku s koláčikom či zašportovať pri stolnom tenise alebo stolnom futbale. A relax? Wellness alebo soľná jaskyňa samozrejme aj s masážami. O.D.P.O.R.Ú.Č.A.M

 3. Matoušek Luděk

  Krásný hotel pod Tatrami. Prostorné, moderně vybavené a čisté pokoje. Součástí hotelu je wellness, solná jeskyně, kinderland… Výborná kuchyně, snídaně, večeře velmi chutné. Personál milý, usměvavý, paní ředitelka ochotná a vstřícná. Rozhodně doporučuju a rád se vrátím 🙂

 4. Ľubica

  Hotel Lesana sme navštívili už druhýkrát, oceňujeme ústretovosť pani riaditeľky pri neočakávanej zmene termínu, oceňujeme veľmi milý, usmiaty personál, čistotu hotela, chutné jedlo. Oceňujeme, že opäť nás vybavenie hotela Kinderlandom, soľnou jaskyňou, zachránilo v čase nepriaznivého počasia počas jedného dňa pobytu, a deti mali tým pádom plnohodnotný program. Hotel určite odporúčame rodinám s deťmi, ale aj dospelým, ktorí si chcú vychutnať wellness, ktorý je v hoteli Lesana na vysokej úrovni, keďže je k dispozícii široká škála jeho využitia, vrátane úžasného exteriérového bazéna. Veľmi sme boli so službami hotela spokojní, už teraz sa tešíme na ďalší pobyt. Ak hľadáte krásne miesto v Tatrách na relax, dovolenku v hoteli Lesana nebudete ľutovať.

 5. Zdena Novotová Bartáková

  Nádherný hotel v krásnom a kľudnom prostredí. Pre nás topovica. Izby čistučké, novučičké a priestranné. Spoločenské priestory nádherné a strava “fantázia”.Wellness je úžasný a soľná jaskyňa stopercentná. Personál je veľmi milý, ústretový a paní riaditeľka Marcelka človek na svojom mieste. Úžasne sme si tu oddýchli a na čerpali energiu. Ja osobne keď na budúce do Tatier len a len hotel Lesana!!!

 6. Alena Škodáčková

  Boli sme v tomto hoteli už tretíkrát a určite sa ešte vrátime. Hotel je čistý, útulný, poskytuje výborné služby, pre mňa top – soľná jaskyňa. Vhodný je pre rodiny s deťmi, mladých i starších ľudí. Personál je milý a ochotný a jedlo mňam- na jednotku. A NAJ pani riaditeľka, ktorej veľmi ďakujeme. Takže vrelo odporúčame!

 7. Juraj a Janka

  Do hotela Lesana chodíme s manželkou už niekoľko rokov za oddychom. Krásne prostredie s výbornými výhľadmi, vkusne zariadený a dobre vybavený hotel, chutná a bohatá strava, milý a ochotný personál. Vždy, keď navštívime Vysoké Tatry, chceme byť ubytovaný práve v Lesane. Vrelo všetkým odporúčame. Ďakujeme!

 8. Adriana Babincová

  V hoteli Lesana sme boli už tretíkrát a vždy je tam o niečo lepšie. Tentokrát zmena vonkajší bazén a podávanie večere. Výber z chutne pripravených jedál a vyzdvihnúť musím super polievočky. Personál milý, usmievavý. Super sme si celá rodina oddýchli.
  Určite sa vrátime !!!! Ďakujeme.
  Miška, Aďka, Mirko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *