Bar v hoteli Lesana***, Stará Lesná

Vitajte na novej stránke vynoveného hotela Lesana!

Nové Wellness centrum a vynovené priestory hotela sme doplnili aj novou webovou stránkou. Príďte vyskúšať novoty hotela Lesana, oddýchnite si v priateľskej starostlivosti nášho tímu.

Oddýchnite si v novučičkom Wellness centre!

Skutočne obrovskou novinkou nášho hotela je moderné Wellness. Po lyžovačke či túre v Tatrách je relax v saunách či vo vírivke skvostným oddychom. Vyskúšajte aj ďalšie rozmaznávajúce terapie ako Kneippov kúpeľ či tepidárium alebo sa uvoľnite pri masáži.
Viac informácií o Wellness centre tu!

Vynovili sme tiež konferenčnú miestnosť. Ideálnu kombináciu firemného školenia, teambuildingu či konferencie a Tatier si teraz môžete u nás vychutnať na vyššej úrovni.

Medzi novotami aj webstránka

K novinkám sa pridáva aj webová stránka hotela. Prehľadnejšie informácie o celom hoteli sme doplnili aj o špeciálne pobytové balíčky, informácie pre skupinové podujatia pre malých aj veľkých i o novinky z hotela.

Srdečne Vás pozývame prísť si k nám oddýchnuť

Užite si dovolenku v Tatrách, oddýchnite si v našom novom Wellness centre. Vítaní ste po celý rok a takisto nás zaujíma aj Váš názor. Podeliť oň sa s nami môžete emailom či na našej Facebookovej stránke.

Tešíme sa na Vás!
Tím hotela Lesana***

3 názory na “Vitajte na novej stránke vynoveného hotela Lesana!

  1. Helena

    Práve sme ukončili víkendový pobyt vo Vašom hotely, chcela by som spomenúť klady a zápory, krásne prostredie, izby pekné a čisté s menšími nedostatkami napr. chýbali župany, inde poháre a ďalším známym sa stalo to, že zásobník na tekuté.mydlo v sprche bol prázdny, detský kútik super, wellness len na objednávku, čo je v info na Vašej webovej stránke napísané neobmedzené, nie je to tak, veľkou škodou je že nemá hotel krytý bazén a ten čo má je vonku a vôbec nie je sprístupnený bezpečný prístup k nemu, schody boli zamrznuté a zasnežené žiadna údržba, strava- raňajky celkom ujde ale večera len jedno jedlo nie tri ako uvádzate v info. Minulý rok sme boli v hoteli Hills a to sa nedá porovnať, boli sme veľmi s nimi spokojní. Dakujeme a ten vonkajší bazén, prístup k nemu by som nejako riešila, aby nedošlo k nejakému úrazu.

  2. Ing. Martin Hintoš

    Krásny Hotel v ktorom je krásne schované veľké detské centrum pre detičky ale aj dospelých 😛 Na vaku si poležať a pozrieť rozprávku môžu detičky aj dospelý 🙂 Kým sa detičky hrajú na trampolínach či loptičkových bazénoch si vy môžete vychutnať kávičku s koláčikom či zašportovať pri stolnom tenise alebo stolnom futbale. A relax? Wellness alebo soľná jaskyňa samozrejme aj s masážami. O.D.P.O.R.Ú.Č.A.M

  3. Matoušek Luděk

    Krásný hotel pod Tatrami. Prostorné, moderně vybavené a čisté pokoje. Součástí hotelu je wellness, solná jeskyně, kinderland… Výborná kuchyně, snídaně, večeře velmi chutné. Personál milý, usměvavý, paní ředitelka ochotná a vstřícná. Rozhodně doporučuju a rád se vrátím 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *