Bar v hoteli Lesana***, Stará Lesná

Vitajte na novej stránke vynoveného hotela Lesana!

Nové Wellness centrum a vynovené priestory hotela sme doplnili aj novou webovou stránkou. Príďte vyskúšať novoty hotela Lesana, oddýchnite si v priateľskej starostlivosti nášho tímu.

Oddýchnite si v novučičkom Wellness centre!

Skutočne obrovskou novinkou nášho hotela je moderné Wellness. Po lyžovačke či túre v Tatrách je relax v saunách či vo vírivke skvostným oddychom. Vyskúšajte aj ďalšie rozmaznávajúce terapie ako Kneippov kúpeľ či tepidárium alebo sa uvoľnite pri masáži.
Viac informácií o Wellness centre tu!

Vynovili sme tiež konferenčnú miestnosť. Ideálnu kombináciu firemného školenia, teambuildingu či konferencie a Tatier si teraz môžete u nás vychutnať na vyššej úrovni.

Medzi novotami aj webstránka

K novinkám sa pridáva aj webová stránka hotela. Prehľadnejšie informácie o celom hoteli sme doplnili aj o špeciálne pobytové balíčky, informácie pre skupinové podujatia pre malých aj veľkých i o novinky z hotela.

Srdečne Vás pozývame prísť si k nám oddýchnuť

Užite si dovolenku v Tatrách, oddýchnite si v našom novom Wellness centre. Vítaní ste po celý rok a takisto nás zaujíma aj Váš názor. Podeliť oň sa s nami môžete emailom či na našej Facebookovej stránke.

Tešíme sa na Vás!
Tím hotela Lesana***

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *