Ubytovanie v Tatrách - hotel Lesana***, Stará Lesná

O hoteli Lesana

Hotel Lesana*** je už dlhé roky tradičnou a obľúbenou destináciou v malebnom prostredí pod tatranskými štítmi pre rodinné dovolenky, kondičné športové pobyty, zážitkové výlety či iné skupinové podujatia. V roku 2014 hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vďaka čomu sa môžete tešiť aj na novučičké Wellness Centrum a renovovanú Konferenčnú miestnosť.

Pohodlie pre rodiny aj skupinové podujatia

V hoteli Lesana sa snažíme vyhovieť požiadavkám hostí. Skvelá poloha hotela v Starej Lesnej (časť Tatranskej Lomnice) je ideálnym východiskovým bodom pre vychádzky a cyklotúry v lete a rovnako aj pre zimné športy. Športové aktivity potešia nielen rodiny s deťmi, ktoré sa môžu vyšantiť aj v detskom kútiku v hoteli, na veľkom detskom ihrisku hneď pri hoteli. Na druhej strane hotela sa nachádza Oddychový park s rozlohou 300 árov pre zábavu a oddych každej vekovej skupiny.

Podkrovné apartmány - hotel Lesana, Vysoké Tatry - Ubytovanie

 

Bohatá kapacita hotela, služby a poloha sú ideálne aj pre skupinové podujatia. Už dlhé roky je hotel obľúbený medzi športovcami pre kondičné sústredenia v Tatrách, skupinových klimatických pobytov či turistiky.

Ku kvalite za priateľské ceny sa pridáva aj domáca kuchyňa, ústretovosť personálu a rodinná atmosféra pohody.

Viac informácií o službách a vybavení hotela tu

Školský výlet, lyžiarsky výcvik, KOČAP, škola v prírode - Tatry, hotel Lesana***