Ubytovanie v Tatrách - hotel Lesana***

Referencie

“Dobrý deň.
Odporúčam všetkým, ktorý si chcú užiť Vysoké Tatry príjemnom prostredí v hoteli Lesana v časti Stará Lesná, čisté a pekné moderné hotelové izby výhľadom na Lomnický štít , odporúčam relax oddych a pohodu v perfektnom wellnesse s vonkajším vyhrievaním bazénom a soľnou jaskyňou. Obsluha a personál hotela sú príjemný, radi pomohli a sú ústretový. Ďakujeme za spríjemnenie víkendového pobytu radi sa rodinkou vrátime****
Prajeme Vám veľa dobrý a spokojných hostí ktorý sa radi budú vracať do Hotela LESANA.”

S pozdravom, rodinka, Cvingerová.


“Možno by stačilo len jedno slovo: Ďakujem. Dosť alebo málo ? Ďakujem za týždeň pokoja, relaxu, pohody…od krásne upraveného okolia hotela, o prostredí na úpätí Tatier ani nehovoriac, dobre vybaveného friendly hotela a s novým a jedinečným wellness s nie bežným vyhrievaným vonkajším bazénom, drevenou vírivkou i saunou v obrovskom sude, s veľkorysým „kindrelandom“; za príjemnú milú a ochotnú recepciu, za výbornú „domácu“ kuchyňu a perfektnú empatickú profesionalitu čašníckej dvojice, za ochotnú prácu chyžných… A veľké ďakujem pani riaditeľke hotela, ktorá „to má pod palcom“, ktorá svoj život spojila bezpočtom hodín práce s hotelom, ale pri povinnostiach si od rána do večerných hodín vie nájsť pár minút na osobný kontakt s hosťami. Ďakujem. Hosť, jeden z mnohých spokojných; júl 2019, Košice”

pán Boleslav B.


“Doporučujem , prerobený a esteticky pekne zladený penziónik …krásne prostredie, prijateľné ceny a hlavne aj ústretovo – láskavý personál – budete sa cítiť ako doma”

pani Mária C.


“Je to sice už skoro měsíc, co jsme byli na dovolené v Tatrách, ale s radostí na to vzpomínáme. Měli jsme pokoj s výhledem na Lomnický štít, kam jsme se také během našeho pobytu vypravili. Obsluha byla moc fajn, milá a příjemná, snídaně i večeře výborné. Děkujeme. :)”

pani Kristýna H.

Relax vo Wellness centre - hotel Lesana***, Vysoké Tatry

“Sme cestovatelia, radi meníme miesto svojho pobytu , no do hotela Lesana sme sa s rodinou vrátili už tretíkrát.  Je tu veľmi dobre, milý a ústretový personál , chutná strava, príkladná čistota, ústretovosť, všetko na veľkú jednotku a s radosťou sa ku nim zasa vrátime. Skúste a neobanujete .”

pán Patrik P.


“Doporučuji!!! Byl jsem v tomto penzionu na dovolené a rád se sem kdykoliv vrátím. Personál, jídla a prostředí bylo skvělé”

pán Václav


“Doručuji… Pension, personál, jídlo vše naprosto super…Rádi se do pensionu vrátíme…”

pani Radka


“Zdravím, dnes jsme se vrátili z 1-týdenního pobytu v penzionu Lesana a nejraději bychom se hned vrátili zpět. Nádherný výhled na Lomnický štít, milý a vstřícný personál, VYNIKAJICÍ JÍDLO. Škoda, že jsme v Lesaně nezůstali o týden déle. Do Lesany se určitě vrátíme !! Můžu potvrdit, že ze Staré Lesné je to kousek na všechny strany Vysokých Tater, jsou zde bezplatná  a přitom bezpečná parkoviště a spoustu půldenních i celodenních túr lze naplánovat “okružně”. Co jsme hodnotili nejkladněji byly snídaně i večeře, které byly tak dobře sestavené a nabídka tak široká (včetně nepřeberného množství zeleniny a zeleninových salátů), že jsme se nepotřebovali stavovat někde na oběd či před spaním se “dorážet” sladkostmi či ovocem/zeleninou. Už se těšíme na příští léto!”

pani Markéta


Tipy na túry v Tatrách - hotel Lesana***

“Byli jsme zde s přítelkyní na víkend v Tatrách. Atmosféra hotelu je velmi příjemná a personál byl na nás velmi příjemný. Pokud někdo plánuje cestu do Vysokých Tater, tak tento hotel je jasná volba.”

pán Viliam


“Dovolenou jsme si tady baječně užili, moc pěkný hotel , příjemní a přátelští lidé,hlavně paní Blanka  skvělé jídlo, mohu jen doporučit, a určitě se sem zase rád vrátím  S pozdravem čeští turisti, pokoj 312 “

pán Mirek


“Penzión, ktorý sa bude páčiť každému. Príjemné prostredie, vynikajúca strava a priateľský personál, od ktorého by si mali brať príklad v každom penzióne. Po ťažkom dni si môžete oddýchnuť v soľnej jaskyni alebo vo wellness. Celý čas sme sa cítili ako doma. Viac niet čo dodať, jednoducho všetko na jedničku. Určite odporúčam každému a aj my sa tam určite niekoľkokrát s radosťou vrátime …”

pani Barbora


“ŠvP 2015 Huncovce Vám ďakujú za krásne prostredie, milý a ústretový personál, vynikajúcu stravu! Nemáme čo vyčítať. len to počasie  to ste nám mohli trochu krajšie pričarovať. Snáď nabudúce.”


“Vo vašom penzióne Lesana sme počas jarných prázdnin prežili krásne tri dni plné zážitkov a výletov, z celodennej túry sme si oddýchli v soľnej jaskyni a výrivke. Naše veľké ĎAKUJEM patri p.riaditeľke Lopatovej za rady ,láskavosť a ústretovosť a taktiež ďakujeme p.kuchárkam za skvelú stravu aj celému personálu. Cítili sme sa tu výborne určite sa ešte stretneme.”

Žiaci s p.učiteľkou Sýkorovou, ZŠ-Fábryho 44, Košice” ĎAKUJEME”

Oddych vo Wellness Centre - hotel Lesana***, Vysoké Tatry

“Byl jsem zde se ženou na svatební ceste. Byli jsme opravdu spokojeni. Super personál, jídlo dobré, prostředí nádherné, kamkoli v Tatrách je to kousek, výhled fantastický… Pokud se nám podarří,  rádi sem zavítame znovu.”

pán Honza


“V Lesane sme mali možnosť stráviť krásny týždeň. Nadštandardné Wellnes milo prekvapilo. Služby a ústretový personál nám ochotne pomáhal aj v neskorých nočných hodinách keďže nás tam bolo trošku viac správne naladených. Lyžovačka či v Lomnici alebo na Štrbskom stojí za to a je to iba 5 minút autom od hotela. Vrelo odporúčame a už teraz sa tešíme, kedy sa v Lesane vyskytneme opäť v hojnom počte.”

pán Peter