Rodinná dovolenka s deťmi v Tatrách - tipy na aktivity - hotel Lesana***

Tipy na rodinné aktivity s deťmi

Užite si rodinnú dovolenku plnú zábavy a oddychu pre deťúrence aj rodičov.

Detské ihrisko

Hneď pri hoteli Lesana sa nachádza detské ihrisko s preliezkami, kde sa vaši drobci vyšantia do sýtosti. Vy si zatiaľ oddýchnite a načerpajte energiu hôr.

Oddychový park

Ideálny priestor pre šport a aktivity je Oddychový park s rozlohou až 300 árov, ktorý sa nachádza priamo pri hoteli. Aktívny oddych na čerstvom tatranskom vzduchu je to pravé pre každú vekovú kategóriu.

Oddychový park, Stará Lesná, Vysoké Tatry

Tatranská divočina

Každý malý dobrodruh si užije zábavu v Tatranskej divočine. Eko-priateľský projekt zábavnou formou úloh na rôznych etapách spríjemní chvíle nielen deťom, ale aj rodičom. Zaujímavé a záhadné úlohy tatranských zvieracích sprievodcov vám odkryjú zaujímavé miesta Tatier.

Člnkovanie a Mini Tatralandia park na Štrbskom plese

Rodinná dovolenka s deťmi v Tatrách - tipy na aktivity - hotel Lesana***

Na výlet do strediska Štrbské pleso detičky určite nezabudnú. Vyskúšať môžete nielen člnkovanie na plese (viac informácií tu), ale aj zábavu v Mini Tatralandia parku, ktorý sa nachádza pod skokanskými mostíkmi. Zabavte sa na mini lodičkách, zajazdite si na autíčku či pretekárskej formule.

Lanové parky

V Tatrách a okolí sa nachádza niekoľko lanových parkov, kde sa zabavia deti aj rodičia. Dobrodružstvá a zábavu na rôznych tratiach si môžete užiť na Štrbskom plese či v Tatranskej kotline.

Lanové parky v Tatrách - hotel Lesana***