stolný futbal_hotel Lesana

Voľný čas v hoteli Lesana

Oddýchnite si a zabavte aj priamo u nás v hoteli. Načerpajte energiu v našom Wellness Centre, zabavte sa pri spoločenských aktivitách alebo v parku či ihrisku pri hoteli.

Wellness Centrum

Nové Wellness centrum - hotel Lesana***, Vysoké Tatry

Užite si dokonalý oddych pre telo a dušu v našom novučičkom Wellness Centre. Po celodennej túre či lyžovačke sa zrelaxujte v jednej zo sáun, uvoľnite v Jacuzzi alebo si doprajte hýčkavú masáž.

Viac informácií o Wellness Centre, vybavení a masážiach tu

Oddych v soľnej jaskyni

Soľná jaskyňa - hotel Lesana***, Vysoké Tatry

Doprajte si úžasné uvoľnenie a vychutnajte si blahodarné vplyvy soľnej terapie. Naša obľúbená soľná jaskyňa je pravým miestom pre oddych plný benefitov pre dušu aj telo.

Viac informácií o soľnej jaskyni a jej vplyvoch tu

Detské centrum KINDERLAND

Zabavte sa s deťmi a rodinou v našom novom detskom centre. Zmerať sily si môžete aj pri zábavnom vzdušnom hokeji, stolnom futbale či stolnom tenise.

Viac informácií o našom detskom centre tu

Kaviareň a bar

Výhľad na Tatry a Lomnický štít - hotel Lesana***

Porozprávajte si zážitka z dňa a pokochajte sa výhľadmi na panorámu Tatier pri šálke kávy alebo čaju v našej hotelovej Kaviarni. Pre večerný oddych je vám k dispozícií hotelový Bar.

Oddychový park

Hneď pri hoteli sa nachádza veľký Oddychový park s rozlohou 300 árov. Fantázii sa pri vymýšľaní športových aktivít medze nekladú. Park je ako stvorený aj pre hromadnejšie aktivity.

Detské ihrisko

Pri hoteli sa tiež nachádza detské ihrisko s preliezačkami. Nechajte drobcov vyšantiť sa na čerstvom tatranskom vzduchu a vy si vychutnajte hrejivé lúče slnka.